Rezerwacja zakwaterowania - formularz rezerwacyjny

Lepiej usytuowanego hostelu Państwo nie znajdą ! Tanie zakwaterowanie tylko parę kroków od Placu Wacława w ulicy Jindřišské na Pradze 1.

By zarezerwować zakwaterowanie w AZ Hostelu, prosimy wypełnić prosty formularz rezerwacyjny, a my damy Państwu odpowiedź w ciągu 2 godzin, czy możemy spełnić Państwa zlecenie. Jeśli chcą Państwo znać odpowiedź natychmiast, prosimy o kontakt telefoniczny.

Jeśli rezerwują Państwo miejsca dla grupy, będziemy prosić o potwierdzenie naszych warunków rezerwacji. Odwołanie potwierdzonej rezerwacji podlega następującej opłacie umownej :

 

Przy rezygnacji z pobytu grupy (najmniej 8 klientów):

  • a) od 60-ciu do 30-tu dni przed dniem Przyjazdu  - 20% ceny zarezerwowanego zakwaterowania
  • b) od 20-tu do 30-tu dni przed dniem Przyjazdu  - 40% ceny zarezerwowanego zakwaterowania
  • c) od 10-ciu do 20-tu dni przed dniem Przyjazdu  - 50% ceny zarezerwowanego zakwaterowania
  • d) od 5-ciu do 10-ciu dni przed dniem Przyjazdu  - 75% ceny zarezerwowanego zakwaterowania
  • e) mniej niż 5 dni przed dniem Przyjazdu  - 100% ceny zarezerwowanego zakwaterowania


Przy rezygnacji z pobytu pojedynczej osoby na mniej niż 48 godzin przed dniem przyjazdu Hostel ma prawo do żądania wniesienia opłaty odpowiadającej cenie za 1 dzień zarezerwowanego pobytu. Prawo Zainteresowanego do umownej opłaty karnej powstanie też w sytuacji, gdy zakwaterowanie na podstawie konkretnej, ustalonej rezerwacji nie dojdzie do skutku bez wcześniejszej rezygnacji wyżej wspomnianej rezerwacji. Umowna opłata karna- jest wymagana wraz z chwilą pisemnej wypowiedzi o rezygnacji z pobytu lub następnego dnia po dniu, w którym przyjazd nie doszedł do skutku  (najpóźniej do 14-tu dni).